Návody

Ako nakupovať z Banggood.com a použiť kupón

Mnohí sa pýtate, ako nakúpiť z Čínskeho eshopu Banggood.com, preto sme si pre vás pripravili prehľadný a stručný návod ako na to.

1. Výber produktu

Produkt si môžeš vybrať jednoducho z našej ponuky. Vyberiete si produkt, o ktorý máte záujem a otvoríte ho. Zobrazí sa Vám náhľad produktu spolu s kupónom:

 

2. Kopírovanie kupónu

Zľavový kupón skopírujete jednoducho. Kliknete naň myšou a kupón sa Vám automaticky skopíruje. Následne vás presmerujeme priamo do obchodu Banggood. Ak sa tak nestane, prosím kliknite na tlačidlo prejsť do obchodu.

 

3. Nákup na Banggood.com

Náš web Vás presmeruje na konkrétny produkt, na stránke banggood.com. Kliknete na tlačidlo BUY NOW.

 

4. Registrácia

Ak nie ste registrovaný na banggood.com, spravíte tak v ďalšom kroku. Môžete sa pohodlne prihlásiť pomocou Gmailu alebo.

 

5. Vyplnenie údajov o doručení

Následne vyplníte údaje o doručení ako Vaše meno, priezvisko a adresu.

6. Uplatnenie kupónu

Kam vložiť kupón? Teraz to najdôležitejšie. V červenom rámiku rozkliknete Coupons a následne prilepíte kupón, ktorý máte skopírovaný.

 

7. Zaplatenie a dokončenie objednávky

Následne objednávku dokončíte a zaplatíte. Vďaka nášmu portálu kuponyzciny.sk získate VIP podporu a v prípade, že máte nejaký problém s objednávkou alebo vám nie je niečo jasné nás môžete kedykoľvek kontaktovať na našom Facebooku alebo prostredníctvom emailu info@kuponyzciny.sk.

 

Ďakujeme, že nakupujete s nami.